Minimalismus, elegance a jedonduchost

Ahoj, hledám příznivce minimalismu a jednoduchosti. Máme totiž vybraná dvě místa, druhé místo dává svatebně smysl ale je to to typické co je teď všude, svatba ve stodole na nějakém velkém statku. Já měla představu svatby v režii baťovské éry a lehčího industriálu. Také proto, že na výzbody, girlandy a věci ze kterých kape romantika moc nejsem. Přírodu mám moc ráda ale svatbu v přírodě jsem zavrhla rovnou protože nechci riskovat ošklivé počasí. Bohužel jsem se nechala zvyklat okolím a všcihni samozřejmě doporučují místo dvě, statek se stodolou. Je tu nějaký příznivce minimalismu a industriálu a mohl by mi poslat tipy a fotky jak to u nich vypadalo? Klidně do soukromé zprávy. Za všechny vaše názory budu moc vděčná. Samozřejmě je důležité co chceme my, mému muži je to prý jedno, on by se přiklonil ke statku protože je to jednodušší (vše přímo v areálu, navíc nemá rád beton narozdíl ode mě). Mě je to ale proti srsti protože se v takovém stylu nedokážu najít a taky se bojím reakce okolí a ošklivých jazyků co mi to potom pomluví. Má představa je opravdu jednoduchost, minimalismus a elegance. Mějte krásný den
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj, bohužel to nedohledám, protože jsem tu prohlížela alba už fakt dávno, ale pamatuju si min. 2 svatby v tomto stylu - jedna v nějaké staré továrně a jedna tuším v Ostravě v budově, kde se fáralo. Fakt si pamatuju akorát ty dechberoucí fotky. Nevím, jestli se ti nějaká z nevěst ozve, protože to bude min. 6-8 let zpět. Zkus pohledat dle tagů nebo ve starých albech. Jinak měla pěknou minimalistickou svatbu Happynika, ale v klasických kulisách.
Odpovědět
Vonwillerka
Odpovědět
1
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?