Nevěsta a družičky bosky

Holky, řeším problém s boty na svatbu. V podpatkách chodit neumím... Navíc bude svatba na louce, tak to už bych vůbec nezvládla. Chtěla jsem si koupit nějaké balerínky, ale nechci za ně dát tisíce korun. V balerínkách běžně nechodím, takže po svatbě už je nejspíš nevyužiji... A tak mě napadlo... Vzhledem k tomu, že je svatba na poli, já mám dlouhé vzdušné šaty, moje malé družičky budou mít ve vlasech kopretiny. Tak jsem si říkala, jak by asi vypadalo, kdybychom šli všechny tři naboso, jako takové víly 🤔 myslíte, že by to vypadalo hloupě? 🙂
Odpovědět
Profilova fotka
Ahojky, mě to přijde úplně ok, pokud máš svatbu v přírodě 🙂 Ještě me napadlo, že kromě balerínek existují ještě taky různé sandálky, které můžeš sehnat za par stovek a mohly by se hodit i ke svatebkám, i později třeba k džínovým kraťasům v létě … Třeba tyto: https://rivalenti.cz/p/damske-letni-k...
Odpovědět
Já jsem měla sandálky na nízkém (cca 3 - 4 cm) a silném podpatku - a to přesně z důvodu, že svatba byla v trávě. Když si ohlídáš Zalando, About you, Zalando Lounge, můžeš sehnat jakékoliv boty za pár korun.
Odpovědět
Mně taky přijde v pohodě, když budeš bosa. Pokud to i malé družičky zvládnou, tak proč ne. Jinak já mám koupené bílé balerínky z bonprixu za nějaké 4 stovky.
Odpovědět
A tenisky vas jako nenepadly? Já bych bosky teda nešla kor pokud takhle člověk nechodí porad a není na to zvyklý
Odpovědět
Fuj, ukazovat chodidla na spolecenske prilezitosti mi teda prijde tezce nevhodne.
Odpovědět
1
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?