Poptávám svatebniho dj

Dobrý den, Poptávám Svatebního dj, který by nám zajistil hudbu,moderoval průběh svatby a hry.Svatba se koná 16.9 13h v Hradci Králové.
Odpovědět
Profilova fotka
@jeremy40 Dobrý večer,váš termín se my uvolnil a nabízím sví služby. V případě zájmu se prosím ozvěte. Fajn večer Dj Patrik
Odpovědět
Dobrý večer,hledáme DJ' který by bam zahrál a moderoval soutěže,,tak nám oživil a dodal šťávu do Svatebního dne.Jak jste na tom s časem a cenou?Je možné se s vámi sejít předem? Diky
Odpovědět
Dobrý den, na Váš výjimečný svatební den mohu poskytnout kompletní DJ služby dle Vašeho přání, od dojemného ozvučení obřadu, skrze podmanivou hudbu při slavnostním obědě k prvním tancům, až k nekonečné večerní párty (světelná a hudební show) Vše záleží na individuální domluvě včetně ceny a rozsahu služeb - moderování, koordinace, hry, karaoke, videoprojekce, výrobník mlhy, hazer, pro děti výrobník bublin, nafukování balónků, dětské disko; laser show; příprava - zajištění - organizace svatebních her. Možnost nasvícení celého prostoru v barvách svatby, také možnost zajištění doprovodných pyrotechnických efektů a zapůjčení velkého množství dekoračních světelných řetězů (studená bílá). Nevtíravé a osobní jednání je samozřejmostí , žádné příplatky v případě jakéhokoliv prodloužení akce  Hudba a skladby na přání novomanželů a všech svatebčanů bez omezení po celou dobu konání akce. Neváhejte mě kontaktovat prostřednictvím webových stránek nebo prostřednictvím e-mailu. Bylo by mi ctí být součástí Vašeho svatebního dne. Michal (DJ Patzy)
Odpovědět
Diskuse pokračuje po 4 měsících
Profilova fotka
Krásný den, termín mám volný a moc rád za vámi dojedu, jestli je vaše poptávka stále aktuálni a nemáte vybráno 😊. Kompletní aparatura, světla, moderace všeho, co si budete přát, informační schůzka, pomoc s výberem hudby a další služby.. 😊. Cena kolem 12tis komplet, záleží na časové náročnosti..
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, také mám volno. Kompletní výbava, obsahující světla, lasery, mlhu a kvalitní aparatura. Vše co udělá Vaši svatbu tou nej. Klidně můžete vyplnit poptávkový formulář na www.fattyfinger.cz Nebo rovnou volejte 607072600
Odpovědět
Profilova fotka

Odpověď na příspěvek od jeremy40:

Dobrý den, Poptávám Svatebního dj, který by nám z…
@jeremy40 dobrý den, už jste si vybrali svého svatebního Dje nebo stále ještě hledáte?
Odpovědět
1
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?