DJ a moderátor svatby - Janov nad Nisou

Dobrý den, rádi bychom uvítali cenové nabídky na příjemného dj, který by se zároveň staral o zábavu na svatbě, která proběhne dne 25. 5. 2024 v Janově nad Nisou. Jednalo by se o měnsí svatbu s přibližně 30 hosty, prostory dostačující. Měli bychom zájem o nazvučení obřadu, odpolední program a večerní hudbu k tanci. Děkujeme za nabídky. Patrik & Míša
Odpovědět
Profilova fotka

Odpověď na příspěvek od pat_cze:

Dobrý den, rádi bychom uvítali cenové nabídky na …
@pat_cze Dobrý den, termín mám volný, jsem z Děčína. V případě zájmu Vám připravím cenovou nabídku. Děkuji
Odpovědět
Profilova fotka

Odpověď na příspěvek od pat_cze:

Dobrý den, rádi bychom uvítali cenové nabídky na …
@pat_cze Krásný den, jukněte na www.djhabis a můžeme se domluvit na detailech. Pavel
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, pokdu ještě nemáíte vybráno, tak se rád stanu součástí Vašeho velkoho dne. Nabízím profesionálni zvukovou a světelnou techniku, moderaci her a soutěží a samozřejmě profesionální vystupování. S pozdravem DJ Martin P.
Odpovědět
Diskuse pokračuje po 2 měsících
Profilova fotka
Krásný den, termín mám volný a moc rád za vámi dojedu, jestli je vaše poptávka stále aktuálni a nemáte vybráno 😊. Kompletní aparatura, světla, moderace všeho, co si budete přát, informační schůzka, pomoc s výberem hudby a další služby.. 😊. Cena kolem 12tis komplet, záleží na časové náročnosti a jak se domluvíme.. Hezkou sobotu, Martin
Odpovědět
1
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?