Dj - 22.6.2024 - Rakovník

Dobrý den, sháním DJ na naši svatbu v Kněževsi u Rakovníka na příští rok. Obřad od 14 hod, přála bych si ozvučení obřadu, a celkově i někoho kdo bude hosty provádět svatebním dnem, moderovat důležité okamžiky i soutěže. Prosím o zaslání nabídek vč. ceny 🙂 Děkuji N.
Odpovědět
Profilova fotka
@nvodickova Dobrý den, právě jsem Vám poslal nabídku, mrkněte se do soukromé pošty. Třeba se uvidíme. Mějte se hezky, Mirek :o)
Odpovědět
Profilova fotka
@nvodickova Krásný den, chci Vám nabídnout své služby. Jsem Kapela/DJ/moderátor v jedné osobě a jsem schopna zajistit hudbu od obřadu po afterparty. Pro více informací mě neváhejte kontaktovat. www.terimusic.cz
Odpovědět
@terimusic Hezký den, děkuji za nabídku. Bohužel jsem prosila o nabídku včetně ceny - alespoň orientační, což nemáte ani na stránkách 🙂
Odpovědět
Dobrý den, na Váš výjimečný svatební den mohu poskytnout kompletní DJ služby dle Vašeho přání, od dojemného ozvučení obřadu, skrze podmanivou hudbu při slavnostním obědě k prvním tancům, až k nekonečné večerní párty (světelná a hudební show) Vše záleží na individuální domluvě včetně ceny a rozsahu služeb - moderování, koordinace, hry, karaoke, videoprojekce, výrobník mlhy, hazer, pro děti výrobník bublin, nafukování balónků, dětské disko; laser show; příprava - zajištění - organizace svatebních her. Možnost nasvícení celého prostoru v barvách svatby, také možnost zajištění doprovodných pyrotechnických efektů a zapůjčení velkého množství dekoračních světelných řetězů (studená bílá). Nevtíravé a osobní jednání je samozřejmostí , žádné příplatky v případě jakéhokoliv prodloužení akce  Hudba a skladby na přání novomanželů a všech svatebčanů bez omezení po celou dobu konání akce. Neváhejte mě kontaktovat prostřednictvím webových stránek nebo prostřednictvím e-mailu. Bylo by mi ctí být součástí Vašeho svatebního dne. Michal (DJ Patzy)
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý večer,nabízím své služby. Hezký večer Dj Patrik
Odpovědět
Diskuse pokračuje po 4 měsících
Profilova fotka
Krásný den, termín mám volný a moc rád za vámi dojedu, jestli je vaše poptávka stále aktuální a nemáte vybráno 😊. Kompletní aparatura, světla, moderace všeho, co si budete přát, informační schůzka, pomoc s výberem hudby a další služby.. 😊. Cena kolem 12tis komplet, záleží na časové náročnosti..
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, také mám volno. Kompletní výbava, obsahující světla, lasery, mlhu a kvalitní aparatura. Vše co udělá Vaši svatbu tou nej. Klidně můžete vyplnit poptávkový formulář na www.fattyfinger.cz Nebo rovnou volejte 607072600
Odpovědět
1
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?